Akcie

Bezkontaktný servis bicykla

Aj v týchto časoch zabezpečujeme servis bicyklov, aktuálne úplne bez kontaktu. Prineste bicykel k nám, presvedčte sa o super práci našich mechanikov ako aj o najlepších cenách široko ďaleko, o ktorých sme písali nedávno v tomto článku: v sezóne 2020 super ceny 

SERVIS BICYKLOV BEZ KONTAKTU
Na servis môžete svoj bicykel priniesť len do priestoru pri predajni vo vopred dohodnutom čase. Chceme absolútne vylúčiť kontakt s nami a aj medzi vami, preto sme schopní prebrať len bicykle po predošlej dohode.
Každý deň je možné objednať sa na tieto časy odovzdania:
10:00
10:30
11:00
11:30
12:00
.
Objednať svojho tátoša môžete telefonicky: 0917 951 514 alebo mailom: ahoj@BicyklomPoSlovensku.sk alebo správou na našom facebooku. Ak vám tento čas nevyhovuje, bicykel môžeme prevziať aj poobede alebo večer po individuálnej dohode.

Zákazník bicykel nechá v pripravenom stojane. My ho následne dezinfikujeme a uložíme na 24 hodín. Až po tejto dobe sa s ním začne pracovať. Pre urýchlenie a jednoduchosť je ideálne, ak si doma vytlačíte protokol o servise, vypíšete ho a necháte u nás spolu s bicyklom. Ak nie, nechajte na seba aspoň kontakt a všetko dohodneme telefonicky.

 

Úhrada za servis bicykla prebehne rovnako ako pri tovare z eshopu. Po dokončení servisu budete vyzvaní na úhradu faktúry. Po pripísaní prostriedkov na náš účet vás budeme kontaktovať a opäť dohodneme čas odovzdania tak, aby ste nikoho nestretli.

VÝDAJ TOVARU Z ESHOPU
Eshop nám funguje ďalej. Žiaľ, nestihli sme tam napratať úplne všetok tovar a ani ceny nie sú upravené úplne na všetkých druhoch tovaru, ALE, čo potrebujete, to buď máme skladom prípade v krátkej dobe vieme zohnať a ceny, samozrejme, upraviť.

Aby sme sa nemuseli dohadovať a nedochádzalo ku kontaktu, prosíme, aby ste využili našu zákaznícku podporu. Čokoľvek vás zaujíma, pýtajte sa: ahoj@BicyklomPoSlovensku.sk alebo telefón 0917 951 514. Všetky podstatné veci vieme doladiť cez tieto kontakty a následne si už len preberiete tovar.
POZOR! Platba v hotovosti ani kartou nie sú možné. Preto vám pred odovzdaním tovaru zašleme predfaktúru a po jej úhrade vám bude tovar vydaný v priestore mimo predajne. V tomto prípade neplatíte žiadne poštovné.


OBJEDNÁVKY NA SERVIS:

ahoj@BicyklomPoSlovensku.sk
0917 951 514

Mohlo by vás zaujímať

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *