Akcie

Čo všetko sa stane, keď prídete k nám?

Od samého začiatku sa nesnažíme iba predávať a servisovať, ale aj niečo vrátiť a priniesť späť cyklistom. Tu je pár dôvodov, pre ktoré si myslíme, že je fajn, ak sa zastavíte u nás.

 

NAJNIŽŠIE CENY DIELOV A DOPLNKOV
Do sezóny 2020 vstupujeme s kompletne prekopanými cenami doplnkov a náhradných dielov. Veci na servis (platničky, reťaze, kazety…..) už kúpite u nás priamo na predajni za rovnaké ceny, aké ponúkajú eshopy.  V okrese sme tak jediný obchod, kde pred sezónou išli v kamennej predajni u najžiadanejších produktov ceny dolu nezriedka o 20 až 30%.

 

ROCK SHOX SERVISNÉ CENTRUM
Ak ste to nestihli v zime, stále je čas. Ponúkame možnosť kompletného servisu vidlíc a tlmičov Rock Shox priamo u nás. Sme oficiálny autorizovaný servis pre túto značku a rovnako tak pre SR Suntor.

PORADENSTVO PRI KÚPE BICYKLA
Vďaka úzkej spolupráci s niektorými značkami, vám dnes vieme povedať naše postrehy a skúsenosti s tovarom, ktorý sme mohli jazdiť a vyskúšať dávno predtým než prišiel do predaja. Sami jazdíme na bicykloch zima/leto, preto máme mnohé poznatky a vedomosti z prvej ruky a nemusíme študovať marketingové letáky.

VYSKÚŠAJTE
Hlavne pri predaji ebajkov sme sa vybrali inou cestou. Nemáme ich na predajni naskladaných 200 a nestojíme opretí o riadítka pri opisovaní tých najúžasnejších vlastností. Miesto kecov sme vybudovali najväčšie testovacie centrum, kde si môžete vyskúšať rôzne druhy ebajkov, a na základe vlastných pocitov si následne vybrať ten, ktorý vám najviac vyhovuje, pretože vlastná skúsenosť je najviac.

VAŠE EURÁ ZOSTANÚ V REGIÓNE
Od samého začiatku sa nesnažíme iba predávať a servisovať, ale aj niečo vrátiť a priniesť späť cyklistom. Vlani sme vďaka našim zákazníkom mohli podporiť mnohé regionálne podujatia. Tak napríklad na sériu pretekov horských bicyklov – Cvyklopohár sme venovali päť bicyklov pre malých pretekárov a pretekárky.

Tou najväčšou karbónovou peckou od Rock Machine v hodnote 3000 eur sme podporili aj náš obľúbený Vysokohorský duatlon o cenu Žiarskej chaty. Víťaz bicykla bol po preteku vylosovaný spomedzi všetkých pretekárov.

 

Veľmi sa nám páčil aj nápad nesúťažného maratónu Tour de Liptov. Minulý rok sa nám ho podarilo podporiť máličko, o to viac sa budeme snažiť tento rok.

 

Potom sú tu všetky naše huncúctva, ktorými sa snažíme podporiť rozvoj športu v regióne a priniesť ľuďom pekné zážitky. Sem môžeme zaradiť štvrtkové Popracovné výlety, kedy sa o 17:00 zbiehame pri našej predajni a ideme sa previezť spoločne so záujemcami niekam do okolia. Samozrejme, bezplatne.

 

Minulý rok sme zorganizovali aj prvý ročník nášho duatlonu na Zlatý vrch, kde pretekári súťažili v Ľupčianskej doline v Nízkych Tatrách. Čakala ich jazda na horských bicykloch po lesných cestách a následne beh na Latiborskú hoľu v hrebeni Nízkych Tatier.

 

Našou najväčšou srdcovkou sa za tie roky stal Cyklonárez. Medzičasom najťažší zimný pretek cyklistov v strednej Európe, ktorý organizujeme vždy druhý januárový víkend v Ľupčianskej doline. Pretekári sa musia popasovať s nočným prológom a následne s plnohodnotným zimným maratónom prakticky v celej doline, kde náročnejšia verzia trasy meria cez 40 kilometrov.

 

Jednou z najparádnejších akcií sezóny 2019 bolo sadenie stromčekov. Ani sme nečakali, ľudia sa zbehli z celého Slovenska, Liptova a spolu sme zalesnili plochu po predošlej víchrici. Pretože sme sa len pár týždňov pred touto akciou, žiaľ, rozlúčili s našim kamarátom Romanom Bencúrom, nazvali sme túto plochu Bencúrov les. Táto živá pamiatka rastie pri bývalej detskej ozdravovni Železnô.

 

A potom tu máme ľudí, ktorým sme aspoň trochu pomohli na ceste za ich lepšími výkonmi a parádnymi zážitkami. Kristián Jánošík odjazdil sezónu 2019 na Ghost Lector, Jakub Šiarnik si na rýchle švihy Liptovom tiež vybral Ghost Lector a žieňa Aňa Uhrinová zas vyprášila konkurenciu na Rock Machine Blizz.

 

Kde tu sme mali možnosť zapojiť sa do výroby alebo ukázať svoje ksichty v telke. S reláciou Extrémne v horách sme vyrobili dve časti o bajkovaní na Slovensku a v tejto sezóne je plán pokračovať. Svojich pár minút slávy prežili traily v Starej Ľubovni a tiež tie v susednej Lechnici.

 

To by bolo v zrýchlenej verzii všetko, čo by som vám chcel zdeliť. Ďakujeme všetkým vám, ktorí sa zastavujte u nás. Pozrite, čo všetko sme spolu “zmákli” za jeden rok. Pred nami je nová sezóna, hádam sa nám podarí minimálne toľko isto.

Kde nás nájdete?

Liptovský Mikuláš – Okoličianska 61
+421 918 383 204
ahoj@bicyklomposlovensku.sk

Levice – Čsl. armády 10
+421 948 570 370

Mohlo by vás zaujímať

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *