Akcie

Darčeky do 50eur pre cykložrútov

Vianoce sa blížia a s nimi aj rozmýšľanie nad darčekmi pre rodinu či kamarátov. Ak sa vás tento problém netýka, úprimne závidíme. My ostatní tápame nad vecami, ktorými by sme spravili radosť a pritom by zas nemuseli stáť svet.  Pripravili sme štyri balíčky pre nenapraviteľných žrútov odmietajúcich gély aj “výživné” tyčinky.  Nám sa osvedčilo vyžieranie sušeného mäsa. Nevyžaduje toľko pozornosti a času ako vyťahovanie a krájanie slaniny (ale nechceme ju zatracovať) a energie dodá rovnako. Proste vyberiete balíček, otvoríte a žujete počas jazdy či chôdze plátky mäsa.

Vianočný darček pre cykložrúta nr.1
V tomto balíčku váš drahý cykložrút nájde balenie sušeného mäska hovädzieho a morčacieho v rôznych veľkostiach aj príchutiach. Keby ho smädilo, môže mäso zachlipnúť hltom teplého čaju z termofľaše Elite s obsahom 500ml, ktorá sa do skorých jazdných či neskorých zimných jázd rozhodne hodí.
Cena balíčka je 50eur s vianočným vrecúškom na darčeky.
Objednať

 

Vianočný darček pre cykložrúta nr.2
Vianočný darček pre cyklistu, ktorý nikdy neodmietne mäso je skombinovaný zo šiestich balíčkov sušeného hovädzieho mäsa. V chladných dňoch určite poteší aj termoska uspôsobená cyklistickému košíku, v ktorej si každý pravý cyklonadšenec odvezie teplý nápoj so sebou do terénu aj v chladných dňoch.
Cena balíčka je 38 eur vrátane pekného vianočného vrecúška pre zabalenie.
Objednať

Vianočný darček pre cykložrúta nr.3
Tretí variant pre mäsožrútov ich o nič neochudobní a vás nebude stáť svet. Rozdiel od drahšieho variantu je len vo fľaške. Tu získate na rozdiel od drahšieho variantu (číslo 2) namiesto termosky termofľašu, ktorá ale tiež udrží teplo nápoja na dve hodiny. Na dlhšie vonku aj tak manžela či frajera nepustíte, čiže by to malo byť dostačujúce. K termofľaške Elite je opäť šesť balíčkov sušeného hovädzieho mäsa, ktoré dodá dostatok energie, aby vládal stúpať domov.
Cena balíčka je  23eur – v cene je vianočné vrecúško pre pekné zabalenie, ktoré zvládnu aj menej šikovní 🙂
Objednať

Vianočný darček pre kamoša / kamošku
Tento rok sa veľa firemných vianočných večierkov asi nerozbehne, ale napriek tomu možno plánujete urobiť radosť niekomu, koho máte radi. Náš najmenší balíček pre cyklistov je ten najútočnejší do terénu. Obsahuje termofľašu Elite a dva balíčky sušeného hovädzieho mäsa, kde jeden je kombinovaný s orieškami a iným sušeným ovocím. Neminiete veľa a určite urobíte radosť každému cyklistovi či cyklistke.
Cena balíčka je 14,90 eur
Objednať 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *