Akcia
Muc-Off

Bike Cleaner Concentrate 500ml

500 ml koncentrátu Bike Cleaner Concentrate, vyvinutého tak, aby vám umožnil opätovné použitie a naplnenie vašej 1-litrovej fľaše s rozprašovačom, používa o 89 % menej obalov ako ekvivalentné dve fľaše Nano Tech Bike Cleaner.

    • HLAVNÉ PLUSY
      • 500 ml vrecko = 2 litre Bike Cleaner Rýchlo a bezpečne čistí pomocou Nano technológie
      • Plne biologicky odbúrateľné zloženie na alkalickej báze, ktoré neobsahuje kyseliny, rozpúšťadlá a freóny

Kúpou tohto produktu do 20.decembra budeš zaradený/á do žrebovania o výstup na Gerlach pre troch s horským vodcom UIAGM v sezóne 2022.  

15,90 

Na sklade

Informácia o dostupnosti:
Skladom v predajni LM
Popis

Popis

Je to ten istý skvelý koncentrát na čistenie bicyklov, len v menšom obale! Stačí pridať vodu na vytvorenie dvoch litrov Nano Tech Bike Cleaner pre každý bicykel. 

Prišiel koncentrát na čistenie bicyklov! Tak je správne! Náš neúnavný tím výskumu a vývoja vylepšil náš Nano Tech Bike Cleaner vytvorením praktického plniaceho vrecka! Je to rovnaký čistič, ale v koncentrovanej forme! Len jedno 500 ml vrecko vyrobí dvojlitrovú fľašu Nano Tech Bike Cleaner! Opätovné použitie je pre životné prostredie ešte lepšie ako recyklácia, a preto je koncentrát na čistenie bicyklov taký úžasný.

Každé vrecko Bike Cleaner Concentrate využíva o 89 % menej obalov ako ekvivalentné 2 fľaše s 1 litrom Muc-Off Bike Cleaner. Takže nevyhadzujte svoju starú fľašu od Bike Cleaner; použite ju znovu a zachráňte planétu. Koncentrát Bike Cleaner sa dá použiť aj ako silný odmasťovač vo forme koncentrátu a v stroji X-3 Dirty Chain od Muc-Off naozaj funguje ako kúzlo!

Ako je to pri viacnásobnom použití? V prípade, že by vás to zaujímalo, Bike Cleaner Concentrate je bezpečný pre použitie na rám vášho bicykla, vidlice, tlmiča, vidlice, rukovätí, sedadla, ráfikov, kolies, špicov, nábojov, kotúčových bŕzd, častí odpruženia, prevodov a je úplne jedho, či sú vyrobené z plastu, hliníka, karbónu alebo iných materiálov – Váš bicykel je stále v dobrých “rukách”. 

Ak používate Bike Cleaner Concentrate ako odmasťovač, jednoducho aplikujte priamo na oblasť hnacej reťaze rovno z vrecka. Nechajte pôsobiť približne 30 sekúnd, potom miesto očistite kefou a následne opláchnite čistou vodou.

Ďalšie informácie

Ďalšie informácie

Farba

Výrobca

EAN kód: 5037835354003 Katalógové číslo: BPS-068027 Kategórie: , Značky: ,