Back
AkciaS

MET prilba VINCI MIPS modrá metalická 52-56

98,90 

Parádna cestná helma s MIPS vložkou, ktorá je inšpirovaná oceňovanou profesionálnou cyklistickou helmou Trenta.

Tento produkt máme v predajni Bicyklom po Slovensku v Liptovskom Mikuláši. PRÍĎTE NÁS KUKNÚŤ.

Na sklade

Informácia o dostupnosti:
Skladom v predajni LM
Popis

Popis

Parádna cestná helma s MIPS vložkou, ktorá je inšpirovaná oceňovanou profesionálnou cyklistickou helmou Trenta. Vinci prekračuje štandardy výkonu a bezpečnosti a prináša pritom bezkonkurenčný pomer cena / výkon. Klzná vložka MIPS známa predovšetkým z top modelov minimalizuje rotačnú energiu vznikajúcu pri páde na hlavu a významne tak zlepšuje celkovú bezpečnosť helmy.

Konštrukcia helmy je tvorená pomocou najmodernejšej In-Mould Intelligent Fusion technológie, pre ľahké upnutie jednou rukou sa využíva systém Safe-T Duo a pohodlie zaisťujú hypoalergénne vypchávky. V neposlednej rade tato helma využíva MIPS vložku pre ešte väčšiu mieru bezpečia.

Safe-T Duo
Hlavový upínací systém, ktorého úlohou je zaistiť, aby helma pevne držala na Vašej hlave. Ovládací disk v zadnej časti helmy pre ľahké nastavenie veľkosti jednou rukou. Byť videný je základný predpoklad pre bezpečnosť cyklistu. Pri jazde v noci je jazdec vďaka možnosti pripevniť LED svetlo v zadnej časti helmy omnoho lepšie viditeľný pre vodičov blížiacich sa zozadu.

Systém vzduchových šachiet
Výnimočný design využíva vzduchové šachty pre naberanie studeného vzduchu a zaisťuje tak maximálne odvetranie helmy.

Hypoalergénne vypchávky
Vnútorné vypchávky sú najdôležitejším faktorom určujúci pohodlie helmy. MET používa len hypoalergénne materiály s rôznou šírkou.

In-Mould Fusion

In-mould konštrukcia sa skladá z vonkajšieho polykarbonátu, ktorý je vstrekovaný za vysokých teplôt do obvykle šedého či čierneho polystyrénu. Výsledkom je helma, ktorá Vám ponúkne optimálny pomer medzi váhou, objemom a absorpčnými vlastnosťami.

Hmotnosti a veľkosti

  • S – 245 g
  • M – 265 g
  • L – 285 g
  • S – 52-56 cm
  • M – 56-58 cm
  • L – 58-61 cm
Ďalšie informácie

Ďalšie informácie

Veľkosť

S

Výrobca

Farba

Katalógové číslo: BPS-018073 Kategórie: , Značky: ,