Akcia
Muc-Off

Muc-Off 5x Premium Brush Set

Súprava s každým typom kefy, ktoré Muc-Off vyrába. Môžete sa tak dostať do každého kúta a štrbiny vášho bicykla, takže už vám neutečie žiadne zablatené miesto!

Kúpou tohto produktu do 20.decembra budeš zaradený/á do žrebovania o výstup na Gerlach pre troch s horským vodcom UIAGM v sezóne 2022.  

34,90 

Na sklade

Informácia o dostupnosti:
Skladom v predajni LM
Popis

Popis

Balenie obsahuje všetkých päť Muc-Off kief.
Soft Washing Brush mäkká umývacia kefa so zmesou sintrovaných štetín je navrhnutá tak, aby čistila váš rám a komponenty a zároveň sa starala o jemné povrchové úpravy. Úplne nový dizajn zahŕňa pevnú rukoväť odolnú voči nárazom, ktorá sa v extrémnych podmienkach nešmýka, nadrozmernú hlavu na rýchle čistenie veľkých plôch a pogumované nárazové zóny pre maximálnu ochranu bicykla.

Detailing Brush je ideálna na dosiahnutie ťažko dostupných nečistôt na pastorkoch kazety, nábojoch a iných tesných miestach, ako sú čapy alebo koruny vidlíc. Jej nový dizajn zahŕňa pevnú rukoväť odolnú voči nárazom, ktorá sa v extrémnych podmienkach nešmýka, odolné nylonové štetiny a pogumované nárazové zóny pre maximálnu ochranu jemných povrchov.

Claw Brush sa vyznačuje vysoko kvalitnou konštrukciou s trojitými hlavami kefiek a pevnými nylonovými štetinami aj integrovanou škrabkou na čistenie od blata. Je ideálna pre reťaze, kazety a prevodníkmi.

Wheel & Component Brush je určená na čistenie kolies a komponentov.  Tvarovaná je špeciálne na ľahké čistenie ráfikov a špicov. Jej jedinečný dizajn sa vyznačuje nárazuvzdornou rukoväťou,  dvojnásobnou hrúbkou a odolnými nylonovými štetinami.

Two Prong Brush je kefa s dvoma hrotmi – ideálna na dosiahnutie ťažko dostupných nečistôt na špicoch, ráfikoch, tlmičoch, kľukách a pedáloch. Jej dizajn obsahuje pevnú rukoväť odolnú voči nárazom, ktorá sa v extrémnych podmienkach nešmýka, a odolné nylonové štetiny. Dvojité hlavy kefiek je možné ohnúť a prispôsobiť tak, aby sa dostali na najužšie miesta.

Poznámka: Aby sa zachoval výkon všetkých kief, nepoužívajte ich s vriacou vodou ani na čistenie horúcich plôch. Odporúčame použiť teplú vodu a pred použitím nechať všetky horúce časti vychladnúť. Soft Brush je jemná kefa, ktorá má sintrované vlákna na konci rezané laserom, ktorým neprospieva kontakt s olejom, preto ju používajte len na rám, vidlicu a tlmiče, nie na čistenie pohonu.  

Ďalšie informácie

Ďalšie informácie

Výrobca

EAN kód: 5037835206005 Katalógové číslo: BPS-066011 Kategórie: , Značky: ,