Back
Akcia
Muc-Off

Muc-off Bio Degreaser – odmasťovač

Tak ako? Tiež si reťaz mágaš v technickom benzíne, petroleji, odmasťovačoch, ktoré potom vyleješ do umývadla alebo kanála a tvrdíš, že máš rád prírodu? Muc-Off Bio Degreaser je biologicky odbúrateľný, odolný voči mastnote a špine, šetrný k životnému prostrediu.

Náš biologicky odbúrateľný odmasťovač vás zbaví všetkých nepríjemných nánosov na akomkoľvek type povrchu bez jeho poškodenia. 

10,90 

Na sklade

Informácia o dostupnosti:
Skladom v predajni LM
Popis

Popis

Náš vodou riediteľný Bio odmasťovač rýchlo a bezpečne odstraňuje nahromadený olej, mastnotu a špinu na kovoch, plastoch, gume a tesneniach. Jeho unikátne *biologicky odbúrateľné zloženie znamená, že po použití ho možno rýchlo opláchnuť vodou, aby zostali vaše mastné diely úplne čisté.

Náš výskumný a vývojový tím venoval veľa hodín tomu, aby sa ubezpečil, že odmasťovač rozpustný vo vode funguje aj na tých najodolnejších nečistotách vrátane vodeodolných mazív a zvyškov mazív na reťaz!

Príde ti hlúpe biologicky odmasťovať olej z reťaze? Pozor! Muc-Off ponúka celú radu mazaní reťaze, ktorú sú tiež biologicky odbúrateľné. Tak s tým začni, nestojí to svet, ktorý môžeš pomôcť zachrániť.

*Len obsah je biologicky odbúrateľný, obal sa dá recyklovať. 

Ďalšie informácie

Ďalšie informácie

Výrobca

EAN kód: 5037835204292 Katalógové číslo: BPS-068032 Kategórie: , , Značky: ,