Back
Akcia
Muc-Off

Muc-Off Nano Tech Bike Cleaner

Litrové balenie Muc-Off Nano Tech Bike Cleaner s rozprašovačom pracuje na báze nanotechnológie a zbaví vás blata a špiny lusknutím prsta. Výhodou je, že po spotrebovaní šampónu nehádžete fľašu do smetí a nevytvárate plastový odpad.

    • rozkladá špinu na molekulárnej úrovni
    • plne biologicky odbúrateľný, bez kyselín, rozpúšťadiel a freónov
    • bezpečný na všetkých povrchoch vrátane karbónových vlákien

Kúpou tohto produktu do 20.decembra budeš zaradený/á do žrebovania o výstup na Gerlach pre troch s horským vodcom UIAGM v sezóne 2022.  

11,90 

Na sklade

Informácia o dostupnosti:
Skladom v predajni LM
Popis

Popis

Pomocou najmodernejšej receptúry Nano Tech odstraňuje Muc-Off špinu rýchlejšie, než by ste povedali „OMG!“ bez ohľadu na počasie alebo jazdné podmienky. 

Tento klasický ružový čistič bicyklov má neuveriteľnú čistiacu silu, pretože obsahuje revolučnú nano technológiu, ktorá rozkladá špinu a špinu na mikroskopických úrovniach a zároveň sa stará o jemný povrch vášho bicykla.

Pretože používame tie najlepšie ingrediencie a povrchovo aktívne látky, naša receptúra ​​Muc-Off je prísne stráženým obchodným tajomstvom. Je to najefektívnejší čistič a nepotrebuje ani žiadne tie škaredé, nebezpečné kyseliny alebo chemikálie.

Náš dokonale ružový čistič je v skutočnosti *biologicky odbúrateľný, neobsahuje kyseliny, freóny a rozpúšťadlá a je založený na zásadách, takže ho môžete čistiť bez výčitiek svedomia. Je bezpečný na všetkých povrchoch a dokonca je priateľský k rotoru kotúčovej brzdy a doštičkám.

*Len obsah je biologicky odbúrateľný no fľašu po použití nehádžete do smetí. Jednoducho si prídete k nám dotankovať ďalší liter len za  7 eur. Čo tým získate? Netvoríte odpad a máte vo fľaši opäť tú najvyššiu kvalitu za cenu tých najväčších sračiek. Máte to k nám ďaleko? Vytvoríte si doma novú dávku z koncentrátu.

Viac sa dočítate tu: MENEJ PLASTU! 

 

Ďalšie informácie

Ďalšie informácie

Výrobca

Farba

EAN kód: 5037835904000 Katalógové číslo: BPS-800017 Kategórie: , , Značky: ,