Akcie

Hľadáme teba!?

Nech nechodím dlho okolo horúcej kaše, prejdem k veci. Hľadáme nových ľudí, ktorí bicyklujú, behajú, lezú, fotia, radi píšu a neberú sa príliš vážne. Náš web je o zábave a hlavnou myšlienkou celého Bicyklom po Slovensku je radosť. Preto nemusíš byť hneď najväčším borcom svojho okresu, stačí ak si rád a často vonku. V prípade dievčat nám tiež nejde o fotografie z Lomnického štítu v najzarezanejších legínach a bunde do polky chrbtice.

Bojová úloha je strohá. Mal/mala by si chodiť do hôr a prírody, pretože máš z toho radosť, nie preto, že je to in. Zababraná vetrovka od pahreby z opekačky v minulom roku nám vôbec neprekáža, nebudeš pracovať pre módny časopis a okrem toho, každý kto chodí do hôr vie, že gore-tex sa neperie : )

Práca nenáročná
Misia je jednoduchá, napriek tomu ju mnohí nezvládnu. AK DOKÁŽEŠ PreČítaŤ tOto patríš medzi 7% ľudí vhodných na túto úlohu. A teraz vážne. V princípe nejde o nič ťažké. Ak spĺňaš všetko popísané potom o zážitky v tvojom živote nie je núdza a s ostatným ti pomôžeme. Mal/a by si dokázať napísať zo svojho výletu krátky článok – alebo aj dlhý, ak je o čom. Priniesť pár fotografií pre lepšiu ilustráciu – nebuď v strese, stačia zatiaľ mobilom, keď sa ukáže, že si “náš kôň” vybavíme ťa niečím lepším.

Relácia
Nikto nad tebou nebude stáť s trstenicou, ale to neznamená, že ťa nesledujeme. Ak sa dohodneme na spolupráci, mal by od teba prísť minimálne jeden výstup za týždeň či dva. Rozhodne by to nemalo byť o tom, že ťa nabalíme vecami, potom si pozrieme jednu fotku, stranu výhovoriek a viac sa neuvidíme. Takto to u nás už nefunguje. Takže relácia spojenia je 1x týždenne – minimálne.

Napíš článok
Vzhľadom na všetko popísané pravdepodobne nezačneš žiť aktívne až od konca tohto článku, ale už si niečo preskákal/a. Preto by nemal byť problém zakutrať v mozgovom kmeni a vyniesť na svetlo spomienku na výlet, ktorý je tam uložený. Hej, presne ten! Tak si nájdi 30 minút, otvor Word a začni písať. Prilož tri fotky, stručný koktail svojho života a pleskni nám to na ahoj@BicyklomPoSlovensku.sk 

Čo získaš?
Vďaka návštevnosti naši stránok tu aj na facebooku bude z teba hviezda topiaca sa v prachoch a heroíne. No dobre, v heroíne nie. Zatiaľ máme nastavenú externú spoluprácu na 35ojro za článok a 50 eur za článok s videom – aj preto píšem iba ja : ). No je tu obrovský priestor na rast. Keď sa ukáže, že vieš narábať s mozgom, vieme sa baviť o iných cifrách, prístupe k materiálu, bicyklom aj oblečeniu a zmluve na trvalú prácu. Najskôr ale potrebujeme vedieť, že si ten/tá správny – opačným smerom, dajte mi prachy, ja niečo urobím, nám to moc nefunguje.

Neber to moc vážne
Ako to už v živote chodí, nebudeme môcť spolupracovať s každým, kto pošle mail. Preto si vycucneme len najlepších, ak tam náhodou nebudeš, nesmúť, možno to príde v sezóne alebo neskôr, keď dozrieš.  Nápoveda pre mladých chlapcov: prosím, ak niečomu nerozumieš, prečítaj si tento článok ešte raz pred tým, ako začneš chŕliť správy s otázkami cez messenger. Je tu všetko, čakáme ťa v mailoch.

 

4 komentáre ku článku “Hľadáme teba!?

 1. Adriana Michalka píše:

  Ako pre mňa, stále v horách, na nových miestach so zaujímavými fotkami a ešte zaujímavejšími situáciami… Teším sa na Vás ❄️🌲❄️

 2. Tomáš píše:

  Tak toto chcem určite skúsiť. Za to človek nedá nič 😉 a spomienok zážitkov je neúrekom 👌

 3. Čongy píše:

  Všetkým paľčiská držím a teším sa na fajnovie články… 😊😊😊

 4. Marek píše:

  Ak ti ide o oslovenie aktvínych ľudí, bol by som rád, keby si z tejto výzvy vymazal slovo heroin. Nepatrí to tu. to sa možno hodí do start-up-vej scény. No a potom snáď ti pošlem článok aj ja. Bezplatne. Najazdeného toho mám až až.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *