Akcie

MTB tretry za super ceny

Blíži sa nová sezóna a my potrebujeme urobiť priestor na nové tretry, preto sme tie, ktoré máme v predajni (ale aj tie, ktoré sú na externom sklade) púšťame do výpredajových cien. Nájdete tam základné modely pre úplných začiatočníkov či začiatočníčky, ktorí nechcú za prvú skúsenosť zaplatiť príliš veľa. No popri nich je tu aj celkom slušná kôpka vyšších modelov, ktoré sa teraz dajú kúpiť za parádne peniaze a byť tak pripravený na nadchádzajúcu sezónu.

Tak napríklad MTB tretry Shimano SHME 400 v červenej zo 119 eur na 84,90

Tiež Shimano SXCX500 v akcií až mínus skoro 39 péro, čo je komfortná a funkčná tretra s exkluzívnou podrážkou MICHELIN® a s proti klzkými oblúkmi sa vyznačuje silným záberom a vzorom odpudzujúcim blato. Podrážka vystužená ľahkým a tvrdým karbónovým plátom. Priedušný zvršok z umelej kože poskytuje prvotriedny komfort. Upínanie pomocou šnúrok, v balení druhý pár v čiernej farbe.

Dostupné sú tiež Shimano SHME200 za 41,90 eur v rôznych farbách aj veľkostiach. Táto základná MTB tretra v sebe kombinuje mimoriadny výkon a životnosť za priaznivú cenu. Rovnomerné a bezpečné upínanie pomocou troch odolných pások na suchý zips. Protibežný systém upínania velcro pások poskytuje počas šliapania do pedálov pevné a stabilné držanie nohy. Odolný a priľnavý dezén podrážky poskytuje skvelý záber pri chôdzi. Medzipodrážka je vystužená sklenými vláknami pre účinný prenos energie pri šliapaní do pedálov.

To je ale iba zlomok z toho, čo máme v predajni. Všetky MTB tretry nájdetu : TRETRY Objednať ich môžete z pohodlia domova a vyzdvihnúť u nás v predajni v Liptovskom Mikuláši bez poštovného.

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *