Porovnania a recenzie

Nový cykloservis v Liptovskom Mikuláši.

Po zmene a vynovení fasády našej predajne v Liptovskom Mikuláši prišiel na rad aj interiér. V servise to počas rušných dní už začínalo vyzerať ako v dedinskej kôlničke. Tu skrutkovač, hen nejaký kľúč, pomedzi pár imbusákov, kliešte a na tom všetkom položené koleso s rozhodeným  orechom, ktorý si vyžadoval akútnu starostlivosť rovnako ako ďalších päť bicyklov čakajúcich na svoju kúru už zavesených na servisných stojanoch alebo len tak nežne opretých o regále či stôl.

Blížil sa prvý máj – štátny sviatok pripadajúci tento rok na piatok a s ním teda predĺžený víkend. Ideálny čas, mať chvíľku prestávku, všetko vyhádzať a prerobiť servis kompletne. Tak sa aj stalo. Objednali sme nový dielenský nábytok, stoly, vešiaky, farby… Vo štvrtok sme časť vecí už vyniesli do predajne. V piatok od rána sme odložili zvyšné veci, čo to vyhodili, niečo schovali v garáži a začalo sa maľovať.  Jedna stena na modro, ostatok bielou. Okolo štvrtej sme už začali vláčiť dnu nové skrinky, stoly a nový servis začínal získavať v realite podobu z pôvodne načmáraného papiera.

Sobota už bola pokojnejšia. Najväčšia zmena za nami, stačilo len rozvešať náradie, uložiť veci do zásuviek, spojazdniť svetlo a opätovne upratať predajňu, aby bola na pondelok pripravená ako vždy. Zdalo sa to úplne v pohode. Aj tak bolo zas osem večer, keď sme konečne zamkli a vybrali sa domov. Ale stálo to za to. Od pondelka pracujeme v najkrajšom servise široko ďaleko a o vaše stroje bude prvotriedne postarané.

Zatiaľ toľko z nových správ z LM. Teraz nás čaká ešte jedna miestnosť, aby to malo celé grády. Ale o tom až nabudúce.
Tešíme sa na vás všetkých.

Mohlo by vás zaujímať

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *