Akcie

Menej plastu! Pridaj sa k nám

Toho bordelu už bolo dosť a my jeho pôvod celkom dobre poznáme. Kúpite si saponát na umývanie bicyklov – rozprašovače na tých lacných ani nevydržia pracovať do vyprázdnenia celej fľaše a potom dôjde. Fľaška letí do plastu – aspoň tí rozumnejší ju hodia tam, ostatní iba do smetí. Kopa zbytočného bordelu. Svetový líder vo výrobe kozmetiky pre cyklistiku anglický Muc-Off sa nad týmto problémom zamyslel.

Vytvorili plastovú fľašu, na ktorej nešetrili. Je hrubšia, rozprašovač má kvalitné tesnenia a tak ti polovica saponátu nestečie po rukách a celá fľaša vydrží byť funkčná roky, tak prečo ju hádzať do smetí?

Riešenie? Stačí si kúpiť prvú fľašu s rozprašovačom a litrom špičkového saponátu – Muc-Off Bike Cleaner čo stojí 11,90 – čo je trochu viac ako tie lacné žbrndy, ale!  Keď saponát miniete, nemusíte fľašu odhadzovať. Stačí prísť k nám do predajne a natankovať si ďalší liter – už iba za 7eur!!! Takto ušetríte fľašu, nevytvoríte odpad a vo fľaši dostanete tú najvyššiu kvalitu za cenu najväčších sračiek – okrem toho, šampón samotný je biologicky odbúrateľný. Že to máte k nám ďaleko? Novú náplň si jednoducho vytvoríte z koncentrátu

Chcete mať takúto vychytávku aj vo vami obľúbenej predajni či servise? Napíšte nám a my ju s radosťou zriadime v kdekoľvek na Slovensku.

author-avatar

Majo Illéš - krátko o mne

Volám sa Majo Illéš a som najstarší chren z partie, prvá písomná zmienka o mne je z roku 1981. Pár rokov som pracoval ako profesionálny horský záchranár, následne ako redaktor v motocyklovom časopise Motohouse, pretože môj život vtedy napĺňali motorky a cestovanie. Neskôr som okúsil prácu kameramana a strihača v televízii, až sa to napokon celé zlialo a teraz môžem fotiť, písať, kamerovať, cestovať, chodiť po horách a žiť svoj sen vo vlastnej firme – Bicyklom po Slovensku.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *